صفحه اصلي


امروز : پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

اينجا هستيد: گيم ايران » بازی های Pc » دانلود مد بازي ها - ماد » مد هاي M & B: Warband » مد Silverstag برای بازی Mount & Blade:Warband


مد Silverstag برای بازی Mount & Blade:Warband

Silverstag یک نوع ماژول ارتقاء دهنده سیستم بازی می باشد که بیشتر امکاناتی از قبیل تنظیمات بیشتر برای مدیریت قلعه ها و شهر های خود، مدیریت قبیله و حکومت مخصوص خود در بازی، تنظیمات بهتر برای تورنومنت ها و … را اضافه کرده است، در زیر به شرح مختصری از امکانات این مد از زبان خود سازنده مد می پردازیم.

 

مدیریت دودمان

 • سیاست های داخلی: گذشته از انتخاب نام و نوع سربازان دودمان خود، میتوانید فرهنگ مخصوص آن را انخاب کنید و نفوذ خود را در سیاست های آن اعمال کنید، نوع برخوردش با همسایگان را مشخص کنید، نوع برخورد با سربازان خائن را تعیین کنید و دیدگاه های فرهنگی دودمان خود را تعیین کنید.

 

 • فرمان های سلطنتی: در مواقع خاص، نیاز به اقدامات خاص است، و به عنوان حاکم یک دودمان، باید فرمان های خاصی را صادر کرد تا مشکلات را حل کرد. این اقدامات صورت های مختلفی را از تعیین قوانین نظام وظیفه گرفته تا سرمایه گذاری بر بازسازی دودمان شامل می شود.

 

 • نیاز به پادگان: در یک صفحه منحصر، می توانید تعداد نوع سربازانی را که برای پاسبانی از پادگان های خود نیاز دارید تعیین کنید و می توانید محدوده بودجه اختصاص داده شده به این موضوع را نیز تعیین کنید.

 

 • گشت ناحیه: می توانید تا سقف سه عدد از گروه های گشت زنی متحرک را تحت فرمان خود استخدام کنید که از قلمرو شما در مقابل حملات راهزنان و دشمنان دفاع کنند.

 

 • مایحتاجات فرهنگی: با مشورت وزیر دربار خود، می توانید با توجه به فرهنگ روستا های قلمرو خود، مشخص کنید که کدام آن ها برای ارتش شما و لرد های دیگر دودمانتان سرباز بفرستند.

 

 • دارایی مالی: به عنوان صاحب یک ملک، شما می توانید که اموال و دارایی خود را در خزانه داری خود ذخیره کرده و از آن به منظور آموزش سربازان و استخدام نیرو استفاده کنید.

 

 • کاروان های اسرا: در طول سفر خود، با کاروان هایی از اسرای جنگی که برای کار به معادن نمک می روند بر می خورید؛ می توانید این کاروان ها را غارت کرده و زندانی های آن ها را به اسارت خود در آورید. ولی نمی توانید شخصا آن ها را فرماندهی کنید.

 

 

 

مدیریت همرزم های خود (Companions)

 •  مشاور (مباشر قلعه): یکی از همرزمان خود را می توانید به پستی منسوب کنید که وظیفه آن مدیریت کارهای روزانه املاک شما را به عهده می گیرد و کار هایی از قبیل ترتیب دادن تورنومنت ها، پیشبینی و مشورت درباره پروژه های عمرانی املاک خود را به عهده بگیرد.

 

 • مشاور (سردار دفاع داخلی): با منسوب کردن یک همرزم به عنوان مسئول فرماندهی گارد دودمان، شما قابلیت تنظیم گشت های امنیتی در نواحی، مدیریت به خدمت گرفتن سربازان جدید و آموزش پاسبان های شهر ها و قلعه های خود را خواهید داشت.

 

 • جمع آوری خودکار غنایم: یک سیستم جدید منحصر برای جمع آوری خود کار غنایم، به شما این اجازه را می دهد که تا حد گسترده ای بر چگونگی ارتقاء تجهیزات همرزم های خود تسلط داشته باشید. ولی تا زمانی که خودتان نخواهید نیاز چندانی به این مسئله نخواهید داشت.

 

 • انبار داری در گروه: با منسوب کردن یک انبار دار در گروه خودتان، می توانید مدیریت خرید و فروش آذوقه ها و غنایم جنگی را به او بسپارید.

 

 • زندانبان: انتساب یک زندانبان در گروه شما، باعث می شود که به جای این که برای اسارت دشمنانتان به مهارت های شخصی و محدودیت های گروه خود اکتفا کنید، به او این اجزه را بدهید که درصورت ورود به هر شهری، اسرای گروه شما را بفروشد.

 

 • کتابخوانی: حتی همرزمان خود را نیز می توانید به خواندن کتاب مشغول سازید و باعث پیشرفت آنان شوید.

 

 • مهارت هاس جدید همرزم هه: اکنون همرزمان شما توانایی کسب سه مهار خاص را خواهند داشت تا بتوانند شایستگی بیشتری از خود نشان دهند. این مهارت ها به ترتیب در سطوح ۵ و ۱۲ و ۲۰ همرزم هایتان قابل دسترسی خواهند بود. این سه مهارت در زمینه های افزایش مهارت های شخصی آن ها، افزایش مهارت مشاورت آن ها و مؤثر تر کردن آن ها در گروه شما خواهند بود.

 

 

پیشرفت های مرکزی

 

 •  ساخت و ساز موازی: در هر شهر یا روستا، تا سقف سه ساختمان می توان ساخت که سرعت ساخت و ساز هم افزایش کمی یافته است.

 

 • آسیب و ترمیم: هرگاه که یک روستا مورد غارت و چپاول قرار گیرد یا این که یک قلعه با موفقیت تصرف شود، احتمال آسیب دیدن یک سری از ساختمان هی درون آن وجود دارد، اگر به مرور زمان این ساختمان ها بدون تعمیرات آسیب زیادی دریافت کنند ممکن است که به کلی نابود شوند. 

 

 • هوش مصنوعی: در این جا هوش مصنوعی درون بازی هم از مزایای ساختمان های جدیدی که در قلعه ها ساخته می شوند بهره خواهد برد و در صورت لزوم به ساخت و ترمیم آن ها می پردازد.

 

 • ساختمان های جدید: ساختمان های جدیدی به لیست ساختمان های درون بازی افزوده شده اند که ساختن آن ها باعث پیشرفت سطح رفاه شهر، در آمد و یا قدرت تدافعی آن شود؛ اما در نظر داشته باشید که برخی از این ساختمان ها ممکن است پس از ساخت هم هزینه ای داشته باشند که مستقیما مقدار آن را از خزانه داری دودمان کم می کنند.

 

 

طراحی شخصیت

 

 • ارائه تلفیقی: یکی از ویژگی های این مد این است که تمامی عناصر طراحی و خلق شخصیت خود برای بازی را، در همان ابتدا در یک صفحه جمع آوری می کند.

 

 • اضافه شدن چند پس زمینه: چندین پس زمینه درون داستان مربوط به شخصیت شما در بازی، متعادل سازی شدند ولی گزینه های متعددی نیز برای متنوع تر ساختن بازی اضافه شدند.

 

 • توانایی های بازیکن: به ازای هر پنج سطحی که شخصیت شما ارتقاء پیدا می کند( البته حداکثر تا سطح ۳۰) شما شانس انتخاب کردن یک توانایی منحصر به فرد را خواهید داشت تا بتوانید شخصیت خود را برای نقش های گوناگون مشخص کنید.

 

 

ماموریت های جدید

 

 • ماموریت های مربوط به تورنومنت: در دنیای بازی، شخصیت شما گاهی اوقات به تورنومنت های مختلفی که در منطقه برگزار می شوند دعوت می شوند. شرکت کردن در این رقابت ها میزان اعتبار شما را افزایش می دهد در حالی رد کردن این درخواست ها باعث لطمه خوردن آن می شود.

 

 • ماموریت های نجیب زادگان: هرکه بامش بیش، برفش بیشتر. برخی اوقات مباشر شما فرایتان میخواند و درباره موضوعاتی مربوط به اهمیت دفاع از سرزمین هایتان با شما صحبت می کند و ماموریتی به شما می دهد.

 

 • ماموریت های همرزمان: برخی از همرزمان شما در طول داستان زندگی خود ناکامی های دارند که شما می توانید در برآورده ساختن آن ها کمکشان کنید. همرزمانی که در زندگی خود ناکامی ندارند و به آرزو های خود رسیده باشند وفادار ترند.

 

 

تغییراتی در تورنومنت ها

 

 • قابلیت تنظیم تجهیزات: شما در ابتدای هر تورنومنت می توانید تجهیزات خود را انتخاب کنید تا این که تصادفا چیزی را استفاده کنید. 

 

 • تنظیم میزان دشواری رقابت: در تنظیمات هر تورنومنت می توانید سیستم آن را تنظیم کنید و میزان شدت و سختی آن را برای خود انتخاب کنید. مثلا می توانید تعداد گروه های شریک در رقابت، اندازه این گروه ها و نوع جنگجویان آن را انتخاب کنید؛ توجه داشته باشید که انتخاب شما بر پاداشی که پس از پیروزی در مسابقه دریافت می کنید تأثیر خواهد گذاشت.

 

 

فایل های مورد نیاز: این مد نیاز به Warband Script Enhancer دارد که درون فایل مد موجود می باشد. 

 

 

دانلود با لینک مستقیم
حجم فایل: ۲۴۶ مگابایت
رمز فایل…

برای مشاهده این بخش باید به عضویت ویژه سایت ملحق شوید عضویت یا ورود.

 

راهنمای نصب:

 

 • ابتدا فایل را از حالت فشرده شده خارج نمایید. سپس فولدر Floris workshop را در محل نصب بازی خود در فولدر Modules کپی نمایید. بعد هم فولدر WSE را در همان آدرس کپی نمایید. ( توجه داشته باشید که اگر ورژن شما ۱٫۱۵۳ است، WSE 3.15 را استفاده کنید، برای ورژن های بالاتر مثلا ۱٫۱۵۷ و ۱٫۱۵۸، فولدر WSE 3.20 را کپی نمایید.) 

 

 • حال محتویات درون پوشه WSE را در محل نصب خود بازی در کنار فایل های اجرایی بازی کپی کنید ولی دقت کنید که هیچ فایلی را جایگزین نکنید. اکنون باید بازی را از طریق WSEloader.exe اجرا کنید. اگر در هنگام اجرای آن با ارور یافت نشدن فایلی مواجه شدید، آن فایل را می توانید در پوشه کرک فایل نصبی بازی پیدا کنید، آن را در محل نصب بازی کپی کنید.

 

 • اکنون برای اجرای بازی شما با پیام نیاز به فعالسازی بازی روبه رو می شوید. گزینه Activate  را بزنید، سپس گزینه Manual activation را بزنید. در صفحه ی جدیدی که باز می شود، کد سخت افزار خود یا Hardware hash را مشاهده می کنید. در آدرسی که در همان صفحه داده شده است وارد شوید، کد سخت افزاری خود و یکی از سریال نامبر های زیر را وارد کنید. ( این سریال ها مربوط به نسخه های مختلف این بازی هستند، لطفا در امتحان کردن آن ها صبور باشید تا کد مربوط به سریال خود را پیدا کنید.) آنگاه در پایین صفحه یک سریال نامبر بلند برای شما ظاهر می شود، این سریال را در همان قسمت Manual Activation وارد کنید.

 

KJKN-YQAC-DQFL-ZELA

CLJX-JSHD-NDGQ-Z9FA
GAFH-BDRX- 4APZ-BSCS
AZKW-3WJR-YW7L-P9BW

YDZE-HDDJ-EYCN-XPC7

ARZG-RS43-NTXX-DTQA
FMX4-KWFA-MJCW-MRR3
DDZL-NCMA-HLRZ-KXDK
CLJX-JSHD-NDGQ-Z9FAï
H33F-CLBA-JCAR-NYHQ
YDZE-HDDJ-EYCN-XPC7
72EH-HD83-JDD9-3HWI
GQ4Q-35GZ-2GHK-NBMLï
AZKW-3WJR-YW7L-P9BW

ورود به سايت
تبلیغات در گیم ایران
شبكه تبليغات

به جمع کاربران ویژه بپیوندید

تعداد نوشته ها: 52

نوشته شده توسط : « »

خیلی علاقه مند به بازی های استراتژیکی، اکشن و تا حدی واقعگرایانه هستم. زندگی یک بازی است با میزان Difficulty حدود Legendary و بدون Checkpoint و قابلیت Save و Reload. برای این که از پس این بازی بر بیاییم باید از قبل تمرین کرد.

عضويت در خبرنامه سايت

 ۱۷۸ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.


 1. hd1414 می‌گه:

  رمز ورود به سایت برای من نیومد لطفا رمز را بگویید

  پاسخ

  رسول كريمي: پاسخ در تاريخ آبان ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۲۰:


  پوشه Spam رو چک کن اگر نیومده بود بگو برات ست کنیم

  پاسخ

 2. alireza ebrahimi می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید
  این مود ساختار بازی رو تغییر میده(همه مود هااین امکانات رو پیدا می کنن)یا نه باید مثل بقیه ازتو لانچر انتخاب بشه

  پاسخ

  فریبرز هاشمی: پاسخ در تاريخ دی ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۱۸:۵۵:


  خیر، این مد رو باید از توی لانچر مخصوص WSE که در راهنما توضیح داده شده انتخاب و بازی کنید، از طریق لانچر معمولی بازی نمیشه این مد رو اجرا کرد چون کد های بهبود یافته مخصوص بازی رو شناسایی نمیکنه و از بازی میپره بیرون.

  پاسخ

 3. alireza ebrahimi می‌گه:

  کد دستگاه باید چند قسمتی باشه مال من ۳ قسمتیه با سریال میشه ۷ قسمت اما اون کد بلند ۸ قسمتیه

  پاسخ

  فریبرز هاشمی: پاسخ در تاريخ دی ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۲۱:


  کد دستگاه همون ۳ قسمتی فکر کنم باشه، از اون هشت قسمتی که میگی احتمالا شاید یکیش مربوط به کد ها نباشه، اگر میشه لینک صفحش رو برام بفرست.

  پاسخ

 4. alisandro می‌گه:

  من ورژن ۱٫۱ رو دارم… باید اینو چجوری نصب کنم؟

  پاسخ

  فریبرز هاشمی: پاسخ در تاريخ دی ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳:


  این مد به ورژن های قدیمی تر از ۱٫۱۵۳ نمیخوره دوست عزیز، اول شما باید ورژن ۱٫۱۵۳ رو از خود همین سایت دریافت و نصب کنید و بعدش طبق راهنمای گفته شده پیش برید.

  پاسخ

 5. max می‌گه:

  سلام من عضو سایت شدم ولی لینک دانلود رو نشون نمیده فقط مینویسه عضویت /ورود از لینک توی ایمیل استفاده میکنم ولی بازم نمیشه.

  پاسخ

  رسول: پاسخ در تاريخ دی ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۱۶:۳۱:


  سلام باید عضو VIP بشید

  پاسخ

 6. reza می‌گه:

  ببخشید چطور میشه تواین بازی لورد درشهرهامون بزاریم

  پاسخ

  فریبرز هاشمی: پاسخ در تاريخ بهمن ۲۴ام, ۱۳۹۳ ۱۸:۱۳:


  اگر خودتون صاحب حکومت باشید، در صورتی که کسی از لرد های کشور های دیگه به شما پیوسته باشه، موقع تصرف شهر یا قلعه از شما پرسیده میشه که میخواید شهر رو به کی بدید، اگر هم هیچ لردی ندارید میتونید با Companion هاتون صحبت کنید و اون ها رو بکنید لرد. درصورتی که لرد داشته باشید( چه Companion و چه لرد کشور های دیگه) باید با وزیر دربار توی پایتختت صحبت کنی و از اونجا انتخاب کنی که کدوم شهر رو بدی به کی.

  پاسخ

 7. محمد می‌گه:

  سلام میشه راهنمایی کنین که تو بازی چه جوری “هورا…” میکشن اخ من دیدم تو آنلاین بازی کردن که بچه های دیگه انجام میدن مرسی اگه راهنمایی کنین.

  پاسخ

  فریبرز هاشمی: پاسخ در تاريخ اسفند ۶ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۲۴:


  توی این مد موقعی که دکمه Ctrl رو نگه داری واسه یه مدت کوتاهی سریع میدوید و یک فریاد هم میکشید، موقعی هم که نبرد تموم میشه و پیروز میشید بعد از پیام پیروزی با دکمه Z شما هم هورا میکشید. (اگر دکمه Z نبود دنبال دکمه ای بگردید که موقع نبرد با کلیک کردنش در حالت نشسته قرارتون میده.)

  پاسخ

 8. ali می‌گه:

  بازی ازسایت دانلود نمی شه و ارور ۴۰۴ رو میده

  پاسخ

 9. علیرضا سکاکی می‌گه:

  سلام داداش
  من دوتا سوال دارم
  اولیش اینه:وقتی یه جنگ تموم میشه یه عده از سربازای دشمن فرار میکنن و یه عده اسیر میشن و یه عده از سربازای دشمن مال من میشن یعنی به جمع سربازای من میان.میخواستم بدونم در چه حالتی این اتفاق می افته؟یعنی سربازای دشمن مال من میشن؟

  دومیش اینه که:غیر از روستاها و tavern راه دیگه ای واسه سرباز گرفتن نیست؟اخه تعداد سرباز تو شهرها و روستاها کمه

  پاسخ

  فریبرز هاشمی: پاسخ در تاريخ اسفند ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵:


  اون هایی که بعد از جنگ به شما میپیوندند سرباز های دشمن نیستند، اسیران جنگی دشمن هستند. همیشه بعد از شکست دادن دشمن ها میتونید اون هایی رو که در اسارت دشمن بودند رو به خدمت بگیرید. برای این مد دیگه جایی سراغ ندارم اما برای بعضی از مد ها توی شهر ها و قلعه هایی که تحت سلطه خودت باشند میتونی از گزینه Recruit استفاده کنی و روزانه سرباز هایی با درجات مختلف به خدمت بگیری.

  پاسخ

 10. ghalebdesign می‌گه:

  دوباره سلام
  من مود جهان در قرن ۱۶ رو دانلود کردم ولی بعد از اینکه وارد بازی میشم اولا خیلی طول میکشه بیاره و دوما بعد یه دقیقه از بازی میره بیرون و ارور runtime error رو میده.من هر سایت داخلی و خارجی بود رفتم هرکاری که نوشته بودنو کردم ولی بازم همون ارورو میده.
  به نظر شما چیکار کنم؟

  پاسخ

  فریبرز هاشمی: پاسخ در تاريخ فروردین ۵ام, ۱۳۹۴ ۲۱:۳۸:


  مد مورد نظر شما یک مد سنگین هستش که هنوز هم به طور کامل ساختش تموم نشده و نقص هایی توی خودش داره.

  پاسخ

 11. علیرضا سکاکی می‌گه:

  درضمن یه چیزی منو بیشتر اتیشم میزنه
  تو اون مد ایران یه نوع سرباز داره به اسم ZHAYEDAN که رو کلاه خودش دوتا شاخ حیوانی داره.یعنی به نظر شما مارو به حیوان نسبت دادن؟
  لطفا کامنتامو تایید کنید و جواب بدید

  پاسخ

 12. moam2012 می‌گه:

  من چجوری می تونم دانلود کنم
  من عضویت ویژه چجوری میتونم داشته باشم؟

  پاسخ

  رسول: پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۷ام, ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱:


  صبور باشید در روز های اینده اطلاع رسانی میشه

  پاسخ

 13. mohammad می‌گه:

  agha man ramzamo faramosh kardam che konam?

  پاسخ

  فریبرز هاشمی: پاسخ در تاريخ تیر ۱ام, ۱۳۹۴ ۲۱:۴۹:


  رمز چی رو؟ برای فعال کردن WSE شما نیاز به رمز قبلی نداری، با یه رمز معتبر جدید هم میتونی فعالش کنی.

  پاسخ

 14. رضا می‌گه:

  سلام میشه بگید چجوری از کتابا استفاده کنم وبه چه درد میخورن گرونن ونمیشونه اونارو خوند ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ

  فریبرز هاشمی: پاسخ در تاريخ تیر ۲۰ام, ۱۳۹۴ ۲۳:۰۶:


  وقتی که کتاب و شرایط خوندش رو داشته باشید روی نقشه گزینه Camp رو کلیک میکنی و سپس Select a book to read رو میزنی تا کتاب رو بخونه، به مرور زمان کتاب رو میخونه و پیش میره تا تمومش کنه.

  پاسخ

 15. علی می‌گه:

  سلام من این مد رو دانلود کردم همه نظراتم خوندم همه کار کردم ولی باز کد هشت قسمتیشو که تو منوآل اکتیو میزنم فعال نمیشه.چیکار کنم لطفا کمکم کنین ممنون از wse 3.15 استفاده کردم ورژن بازیمم وارباند ۱.۱۵۸

  پاسخ


شما نیز به جمع هوادارن گیم-ایران در فیس بوک بپیوندید. Facebook.com


.:: ارسال دیدگاهكاربر محترم، ايميل شما منتشر نخواهد شد ، لطفا ادرس صحيح ايميل خود را بنويسيد

مقررات بخش نظرات :
1- از ارسال نظرات پي در پي خوداري كنيد و منتظر پاسخ كاربران و يا نويسنده باشيد.
2- فقط به نظرات فارسي پاسخ داده خواهد شد و نظرات فينگليش پاسخ داده نميشود.
3- لطفا در مقدار و ميزان سوالات خود در بخش نظرات زياده روي نفرماييد.
4- لطفا به كاربران و مسئولان سايت بي احترامي نكنيد و در صورت مشاهده پي گيري خواهد شد.
5- لطفا نظر و سوال خود را در بخش مناسب ارسال نماييد در غير اين صورت پاسخي نخواهيد داشت.
6- سوالات خارج از بحث خود را ميتوانيد از قسمت تماس باما از بالاي سايت ارسال كنيد.تمامي حقوق مطالب و تصاوير نزد اين وب سايت محفوظ بوده و هر گونه کپی بردار (شامل مطالب ، تصاویر و تمامی عناصر) از آن در وب سايت ها و وبلاگ ها و نشريات غیر مجاز بوده مگر به رضایت کتبی مسئولین سایت

 

طرح قالب ، رنگ بندي ، چينش عناصر و طراحي كلي ان براي گيم ايران محفوظ بوده و كپي برداري از قالب جرم محسوب شده و از طريق پليس فتا پي گيري ميشود

Copyright © Game-Iran.com