صفحه اصلي


امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

اينجا هستيد: گيم ايران » فناوري ها و مقالات » اخبار و مقالات » راهنمای تروفی های مخفی The Last of Us:Left Behind


راهنمای تروفی های مخفی The Last of Us:Left Behind

سرانجام یکی از مورد انتظارترین dlc های امسال که مختص بازی بی نظیر The Last of Us می باشد مدتی است که منتشر شده و روایت گر داستان الی و دوستش رایلی است که مدتی قبل از داستان اصلی بازی اتفاق می افتد و الی و رایلی را به یک ماجراجویی به بوستون می روند. داستان این محتوا نیز همانند داستان اصلی بازی زیبا و جذاب است هرچند پایان آن نیز درست مثل بسیاری از بخش های دیگر بازی یک تراژدی بسیار غم انگیز خواهد بود.

 

برای دارندگان کنسول قدرتمند PS3 هیچ چیز لذت بخش تر از بدست آوردن تروفی نخواهد بود و این محتوای دانلودی نیز تروفی هایی مخفی دارد که در اینجا به آنها اشاره ای خواهیم داشت.

 

 

Chapter 2

 

نام تروفی: Brick Master

پرتاب آجر: در مسابقه پرتاب آجر برنده شوید.

 

در قسمت ۲ این داستان بعد از ترک فروشگاه ، رایلی شما را به مسابقه پرتاب آجر دعوت می کند.این مسابقه به این صورت است که الی باید تمام پنجره های یک ماشین قرمز رنگ را با پرتاب آجر بشکاند در حالی که رایلی همین کار را با یک ماشین آبی رنگ می کند. در کل برای پیروزی در این مسابقه باید تمام ۶ پنجره ماشین قرمز (به علاوه سانروف) را قبل از اینکه رایلی بتواند پنجره های ماشین آبی را بشکند را با پرتاب آجر خرد کنید. در این چلنج ساده فقط کمی نیاز به دقت دارید و نیازی به عجله نیست.در هنگام هدفگیری هم توجهتان روی دایره سفید رنگ که نشان میدهد کجا آجر فرود میآید باشد.

 

 

 

Chapter 4

 

در این بخش ۳ تروفی قابل دسترسی است

نام تروفی اول: Nobody’s Perfect

بازی های آرکید: Jak X Combat Racing را بازی کنید.

 

در این قسمت وقتی به مکانی به اسم Raja’s Arcade میرسید رایلی در کنار یک کنسول آرکید بازی به اسم Angel Knives منتظر شماست.در سمت چپ این کنسول، یک کنسول آرکید دیگر بنام Jak X Combat Racing وجود دارد که با بازی کردن آن تروفی را بدست می آورید.

 

 

 

تروفی دوم: Angel Knives

بازی های آرکید: Black Fang را بدون ضربه خوردن شکست دهید.

 

بازی ارکید دیگری که وجود دارد Angels Knives نام دارد که رایلی شما را به آن دعوت میکند.در این بازی علامت دکمه های کنترل روی صفحه تند تند پدیدار میشوند که شما باید آنها را به سرعت قبل از تمام شدن تایمر بزنید. در تصویر مشخص شده چگونه باید این دکمه ها را بزنید. بعد از زدن حرکت پایانی (finisher) تروفی را بدست می آورید.

 

 

 

تروفی سوم: Skillz

تفنگ بازی: در تفنگ بازی با تفنگ آب پاش رایلی را شکست بدهید.

 

بعد از پایان بازی های آرکید، بازی خود را سیو کنید تا در صورت برنده نشدن بتوانید دوباره لود کنید و برنده شوید.وقتی مبارزه با رایلی را با تفنگ آب پاش شروع میکنید بهترین راه ابتدا دویدن در دور محوطه است تا رایلی نتواند به شما آب بپاشد.همچنین یقین حاصل کنید که تفنگ شما ۱۰۰٪ پمپ شده باشد و در اولین فرصت که رایلی پمپش خالی شد ترتیبش را با پاشیدن آب بدهید.اگر شما از او دور شدید یا از دید شما خارج شد از Listen Mode استفاده کنید تا مکانش را بدست بیاورید.

ورود به سايت
تبلیغات در گیم ایران
شبكه تبليغات

به جمع کاربران ویژه بپیوندید

تعداد نوشته ها: 31

نوشته شده توسط : « »

نویسنده باز نشسته/

عضويت در خبرنامه سايت

 دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.تمامي حقوق مطالب و تصاوير نزد اين وب سايت محفوظ بوده و هر گونه کپی بردار (شامل مطالب ، تصاویر و تمامی عناصر) از آن در وب سايت ها و وبلاگ ها و نشريات غیر مجاز بوده مگر به رضایت کتبی مسئولین سایت

 

طرح قالب ، رنگ بندي ، چينش عناصر و طراحي كلي ان براي گيم ايران محفوظ بوده و كپي برداري از قالب جرم محسوب شده و از طريق پليس فتا پي گيري ميشود

Copyright © Game-Iran.com