صفحه اصلي


امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

اينجا هستيد: گيم ايران » فناوري ها و مقالات » اخبار و مقالات » مقالات » پس این روح رفیق Talion در Shadows of Mordor کیست؟


پس این روح رفیق Talion در Shadows of Mordor کیست؟

روحی که در Shadows of Mordor قهرمان داستان، Talion، را همراهی می کند، در واقع کسی نیست بجز پرنس الف Celebrimbor سازنده اصلی حلقه های قدرت. در مجموعه داستان های تالکین، Celebrimbor در دوره دوم و در سرزمین Eregion، گروه جواهرتراشی را با نام Gwaith-i-Mírdain (به معنای افراد جواهرتراش) تشکیل داد. در همین هنگام سائرون در ظاهر یک الف خوش قلب نزد Celebrimbor آمد و ادعا کرد که از طرف Valar (نژادی فرشته مانند از افراد بسیار قدرتمند با قدرت های خداگونه در سرزمین میانه) فرستاده شده است تا گروه او را راهنمایی و هدایت کند. Gwaith-i-Mírdain به رهبری Celebrimbor و تحت نظر سائرون ۱۶ حلقه قدرت ساختند، هفت حلقه برای اربابان دورف و نه حلقه برای پادشاهان نژاد انسان ها. اما Celebrimbor به صورت مخفیانه و به دور از چشمان سائرون سه حلقه فوق العاده قدرتمند دیگر با نام های Nenya ،Narya و Vilya به ترتیب از جنس سنگ سرخ، میثریل و طلا ساخت. (سرانجام و در دوره سوم حلقه اول به گاندولف، حلقه دوم به دوشیزه گلادریل و حلقه سوم به الراند رسید.)

 

همزمان با ساخت این سه حلقه، سائرون مخفیانه مشغول ساخت حلقه دیگری برای خودش بود (The One Ring) که بر همه حلقه ها برتری داشته و با آن بتواند کل سرزمین میانه را تصرف کند. (این جریانات در ابتدای فیلم The Fellowship of the Ring از سه گانه فیلم ارباب حلقه های پیتر جکسون توضیح داده شد.) به هر ترتیب سائرون حلقه را ساخت و به دست کرد و ادعای حکومت بر همه حلقه های قدرت و صاحبان آن ها کرد. Celebrimbor که تازه متوجه شده بود جریان از چه قرار است، پیش از این برای محافظت از سه حلقه، دو حلقه را نزد گیل-گالاد (پادشاه الف های Noldor) و حلقه دیگر را نزد دوشیزه گلادریل فرستاده بود. گیل-گالاد و گلادریل که متوجه شده بودند مقصود سائرون از ساختن حلقه های قدرت این بوده است که صاحبانشان را اسیر خود کند از به دست کردن آن ها صرف نظر کردند و بنابرین سائرون نتوانست به الف ها مسلط شود. سائرون به عنوان تلافی، جنگی را با الف ها شروع کرد (این جنگ در سال ۱۶۹۳ دوره دوم شروع شد و سائرون توانست به راحتی اکثر الف ها را شکست داده و بخش بزرگی از مناطق شمالی را اشغال کند. ولی وقتی ارتش قدرتمند نومنور (انسان ها) داخل جنگ شدند، ارتش سائرون به شدت شکست خورد و عقب نشینی کرد. سرانجام الف ها و انسان ها متحد شده و در داخل مردور سائرون را شکست دادند و جنگ به پایان رسید.) سائرون Celebrimbor را در جریان این جنگ اسیر کرد و از او خواست جای سه حلقه را لو دهد. Celebrimbor به این کار تن نداد و زیر شکنجه کشته شد. اکنون روح او در بازی Shadows of Mordor زنده شده و با Talion متحد می شود تا انتقام خود را از سائرون بگیرد.

 

Michael de Plater، کارگردان طراحی بازی، در گفت و گو با Polygon درمورد انتخاب نقش روح در این بازی می گوید: “ما کسی را می خواستیم که بسیار قدرتمند باشد؛ کسی که بتواند قانونا و حقیقتا با سائرون مقابله کند… در فیلم ارباب حلقه ها، و در جایی که فرودو می خواست حلقه را به گلادریل تقدیم کند، کاملا مشخص بود که اگر گلادریل حلقه را می پذیرفت، شرایط متفاوت از وقتی می بود که گالوم یا هابیت دیگری حلقه را می گرفت… اگر گلادریل حلقه را می گرفت، می توانست سائرون را شکست دهد. پس ما کسی را در این سطح می خواستیم.”

 

“Celebrimbor بخشی اساسی از فرهنگ ‘ارباب حلقه ها’ است… او شخصیتی است که می خواهد خودش را آزاد کند. کسی که سعی می کند گناهان گذشته اش را جبران کرده و به یاد بیاورد که کیست و چیست.”

 

Middle Earth: Shadows of Mordor قرار است سی ام سپتامبر (۸ مهر) منتشر شود.

ورود به سايت
تبلیغات در گیم ایران
شبكه تبليغات

به جمع کاربران ویژه بپیوندید

تعداد نوشته ها: 192

نوشته شده توسط : « »

علاقه مند به ژانر نقش آفرینی و ترسناک و فانتزی های شرقی. عصر اژدها درگیر کننده ترین، شیطان مقیم خاطره ساز ترین و ارواح تاریک تکان دهنده ترین عنوانی است که تا به حال دیده‌ ام. گیم را فرصتی برای دور شدن از مشغله و درگیری های روزمره می دانم. به قول برتراند روسل: The time you enjoy wasting is not wasted time.

عضويت در خبرنامه سايت

 ۱۸ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.


 1. حسین جعفرپور می‌گه:

  گلادریا اشتباست اسم درست گالادریل هست دختر فینوه از الف های برین نولدور که از دوران اول بوده

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۶ام, ۱۳۹۳ ۰۰:۲۰:


  متشکر از توجه شما. بله گلادریل درستش هست… و از این بابت از شما و دوستان دیگه پوزش میخوام. ولی اگر اشتباه نکنم گلادریل نوه فینوه بود نه دخترش.

  پاسخ

 2. parsania می‌گه:

  دیر پست میکنید؟ یه سری هم به ما بزنید D:

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۶ام, ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹:


  متوجه نشدم چی رو دیر پست می کنیم؟ همونطور که در بالای عنوان می بینید این یک مقاله هستش و خب یک مقاله دیر یا زود نداره. اما راجع به آپدیت بودن مطالب، حتی گاهی اخبار رو به فاصله چند دقیقه از منتشر شدن میزاریم و سعی میکنیم اخبار خارج از ۲۴ ساعت نباشن.

  پاسخ

  رسول كريمي: پاسخ در تاريخ مرداد ۶ام, ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲:


  ایشون قصد داشت سایتش رو تبلیغ کنه و یه نظری هم داده باشه…!!

  پی نوشت: کامنت شما ویرایش شد و لینک حدف گردید 😀

  پاسخ

  MOH3N: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۰۰:


  درست مثل اینه که بری تو شرکت بنز و از کارخونه ی افتابه سازی تبلیغ کنی! نه اقا رسول؟؟! 😀

  پاسخ

  رسول كريمي: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۲۸:


  نه عزیزم ما مدعی نیستم که به این عظمتی که شما میگید باشیم…. شاید این روزها و یا هفه ها ، گیم ایران رو واگذار کنم و برای همیشه خداحافظی کنم از همه و مسئولان و مدیران و صاحبان جدید داشته باشه گیم-ایران و از دست من راحت بشید 😀 (البته نویسنده ها در همه حال تو سایت حظور دارن…)

  پاسخ

  MOH3N: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۴ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۲۸:


  جدا؟؟ ای بابا خیلی ناراحت شدم. اگه میتونید سایت واگذار نکنید چون واقعا همین جوری خوبه. تازه داریم از گفته ها و مثال های با ارزشتون فیض میبریم. حالا کجا با این عجله؟ 😀

  پاسخ

  رسول كريمي: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۴ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۳۸:


  شوخی نبود ، وقتی رفتم متوجه میشید که تفاوت ۶ سال میدریت بنده با سایرین که میان چی بوده و اون موقع قدر منو میدونن خیلی ها…… روزی نبوده که نو اوری نکنیم تو سایت ، بخش مد ، پوشش بازی های جدید تو اون بخش ، بخش گیم فلش ، بخش ایرانی ، نوای بازی ، وخیلی چیزای دیگه که تو سایتای دیگه نیست…. حالا ببینید که مدیریت جدید چه میکنه براتون و بعد مقایسه کنید و تیکه پرانی…..

  پاسخ

  MOH3N: پاسخ در تاريخ مرداد ۲۲ام, ۱۳۹۳ ۱۹:۳۴:


  اقا رسول مثل اینکه منظور منو بد برداشت کردید. منم میگم که دوس دارم شما مدیر سایت باقی بمونید. قصد من هم تیکه بروندن نبود. یه شوخی کردم انقد جدی میگیرید. ولی در کل شما بمونید بهتره. (یکم هم در برداشت کردن هاتون دقت کنید)

  پاسخ

 3. oakenshield می‌گه:

  هیچ جا از دست این الفها خلاصی نداریم اه.حالا نمیشد روح دورین رو به جای این یارو زنده میکردن!!!
  باید یه تجدید نظری درباره این بازی بکنم :-)

  پاسخ

 4. بهنام می‌گه:

  از بچگی با حماسه ی ارباب حلقه ها بزرگ شدم.این بازی عالی میشه.زنده باد استاد تالکین بزرگ…

  پاسخ

 5. ahmad می‌گه:

  سلام ببخشید اصلاعاتی در باره سخت افزار مورد نیاز این بازی ندارید؟مثل رم گرافیک

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۷ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲:


  چرا خیلی وقته (آوریل اگر اشتباه نکنم) که سیستم مورد نیاز بازی اعلام شد… و اصلا خوشحال نمیشید اگر بگم سیستم مورد نیاز حتی از واچ داگز هم بیشتره.
  – حداقل رم ۴
  – گرافیک متوسط به بالا (DDR5 و دست کم ۱۲۸ بیت با کلاک پردازنده بالای ۸۰۰ مگاهرتز و هسته های زیاد–در حد سری GTX اینویدیا و دارکت ایکس ۱۱ به بالا)
  – CPU قدرتمند از سری Core i یا مشابه.
  – ویندوز ۶۴ بیتی از ویستا به بعد.

  پاسخ

  ahmad: پاسخ در تاريخ مرداد ۹ام, ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵:


  اولی رو که ندارم ۲و۳و۴رو هم ندارم فقط میتونم ۵ رو جور کنم.

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۹ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸:


  :)

  پاسخ

  MOH3N: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۰ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۴۶:


  اقا فرشائ مرسی بابت این مقاله. بازم گل کاشتین 😀
  فقط برای سیستم مورئ نیاز این بازی این cpu خوبه؟
  intel core i3 2250 3.3ghz 3.3 ghz

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳:


  ممنون از شما محسن جان.
  فکر میکنم جوابگو باشه خصوصا اگر با واچ داگز مشکلی نداشتید.

  پاسخ


شما نیز به جمع هوادارن گیم-ایران در فیس بوک بپیوندید. Facebook.com


.:: ارسال دیدگاهكاربر محترم، ايميل شما منتشر نخواهد شد ، لطفا ادرس صحيح ايميل خود را بنويسيد

مقررات بخش نظرات :
1- از ارسال نظرات پي در پي خوداري كنيد و منتظر پاسخ كاربران و يا نويسنده باشيد.
2- فقط به نظرات فارسي پاسخ داده خواهد شد و نظرات فينگليش پاسخ داده نميشود.
3- لطفا در مقدار و ميزان سوالات خود در بخش نظرات زياده روي نفرماييد.
4- لطفا به كاربران و مسئولان سايت بي احترامي نكنيد و در صورت مشاهده پي گيري خواهد شد.
5- لطفا نظر و سوال خود را در بخش مناسب ارسال نماييد در غير اين صورت پاسخي نخواهيد داشت.
6- سوالات خارج از بحث خود را ميتوانيد از قسمت تماس باما از بالاي سايت ارسال كنيد.تمامي حقوق مطالب و تصاوير نزد اين وب سايت محفوظ بوده و هر گونه کپی بردار (شامل مطالب ، تصاویر و تمامی عناصر) از آن در وب سايت ها و وبلاگ ها و نشريات غیر مجاز بوده مگر به رضایت کتبی مسئولین سایت

 

طرح قالب ، رنگ بندي ، چينش عناصر و طراحي كلي ان براي گيم ايران محفوظ بوده و كپي برداري از قالب جرم محسوب شده و از طريق پليس فتا پي گيري ميشود

Copyright © Game-Iran.com