صفحه اصلي


امروز : پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

اينجا هستيد: گيم ايران » فناوري ها و مقالات » اخبار و مقالات » مقالات » چند نکته برای آسان تر کردن Dark Souls 2


چند نکته برای آسان تر کردن Dark Souls 2

۱) اولین و مهم ترین نکته ای که برای ساده تر کردن بازی ارواح تاریک ۲ به شما کمک می کند، این است که از سیو هایتان نسخه پشتیبان تهیه کنید. برای کاربران PC، درست قبل از مبارزه هر رئیس، دکمه های Alt + F4 را گرفته تا به سرعت از محیط بازی خارج شوید. (پیشرفت شما قبل از خروج خودکار ذخیره می شود.) سعی شده است که فایل های سیو این بازی کمی از دسترس شما دور بمانند ولی به هر حال این مسیری است که می توانید آن ها را پیدا کنید. عبارت بین دو ستاره نشان دهنده نام کاربری مخصوص خود شماست. دقت کنید که پوشه AppData مخفی است و باید گزینه Show hidden files را فعال کنید.

C:\Users\*user name*\AppData\Roaming\DarkSoulsII

توصیه می کنیم از این پوشه روی دسکتاپ میانبری تهیه کنید تا به سادگی به آن دسترسی داشته باشید. حالا در این مسیر و داخل یک پوشه با نام عددی فایل سیو خودتان را پیدا می کنید از آن پشتیبان تهیه کنید و به بازی برگردید. ما درست قبل از مبارزه رئیس سیوی تهیه کرده ایم پس با خیال راحت وارد مبارزه شوید و اگر شکست خوردید بلافاصله با Alt + F4 از بازی خارج شده و نسخه پشتیبان را برگردانید و دوباره به بازی برگردید، نه تنها روح هایتان را از دست نداده اید، که نیازی هم نیست همه مسیری را که از آخرین بانفایر تا رئیس طی کرده اید دوباره برگردید.

 

 

۲) هر وقت هر NPC که سر راه پیدا کردید، با او آنقدر صحبت کنید تا اینکه همه دیالوگ های او تمام شوند. این کار این احتمال را بوجود می آورد که در منطقه رئیس های بازی بتوانید برای کمک آن ها را احضار کرده و مبارزه رئیس ها را ساده تر کنید. هم چنین ممکن است پس از صحبت هدایایی نیز دریافت کنید.

 

 

۳) وقتی به جایی رسیدید که ۳,۰۰۰ روح دیگر برایتان چندان مهم نبود، Ring of Life Protection را حتما پیدا کرده و استفاده کنید. با استفاده از این حلقه، دیگر به هنگام مرگ نه روح هایتان را از دست داده و نه به ظاهر Hollow تبدیل می شوید. البته حلقه پس از فعال شدن می شکند و باید آن را نزد آهنگری با ۳,۰۰۰ روح ترمیم کنید. این طور در نظر بگیرید که Human Effigy که آیتم محدودی هم هست را با قیمت کم تر و بی نهایت در اختیار دارید. این حلقه را می توانید در مناطق No Man’s Wharf و Shaded Woods پیدا کنید. هم چنین Felkin the Outcast فروشنده بین مسیر Majula تا Huntsman’s Copse (جادوگری که روی یک صندلی نشسته است) آن را ۶,۰۰۰ روح می فروشد. حلقه مشابه دیگری نیز تحت عنوان Ring of Soul Protection وجود دارد که علاوه بر قابلیت های اشاره شده از سنگ شدن شما هم جلوگیری می کند، ولی ترمیم آن ۶,۰۰۰ روح خرج بر می دارد.

 

 

۴) اگر کلاس جنگاوری را انتخاب کرده اید، پس به زره های سبک و سنگین قدرتمند تری احتیاج پیدا می کنید. قدرتمند ترین زره های این بازی زره های برخی رئیس ها می باشند (از جمله Smelter Demon رئیس جانبی Iron Keep و Looking Glass Knight رئیس آخر منطقه Dragleic Castle) که پس از شکست دادن رئیس مربوط، می توانید زره او را از Maughlin The Armourer فروشنده زره و سپر در منطقه Majula خریداری کنید. (قبل از آن باید کمی در فروشگاه او خرج کنید. سعی کنید چند زره و سپر از او بخرید و به منوی او برگردید تا لیست جدید او را شامل زره های رئسا ببینید.)

 

 

۵) اگر کلاس جادوگر انتخاب کرده اید (که ما قبلا هم اشاره کردیم کلاس های جادوگر کلا خیلی کار را ساده تر می کند، ما کلاس ها را ساعت ها و روز ها  و هفته ها تست کرده و با اطمینان می گوییم این کلاس ها چندین برابر از کلاس های جنگاوری ساده ترند.) پس زره برای شما مهم نیست، ولی حلقه ۲+Blue Tearstone Ring از نان شب هم برایتان واجب تر است. این حلقه به شکل باور نکردنی سرعت استفاده از جادو ها را برای شما افزایش می دهد. (Blue Tearstone Ring راحت بدست می آید ولی ارزشی ندارد، شما به نسخه قدرتمند آن ۲+Blue Tearstone Ring احتیاج خواهید داشت.) برای بدست آوردن آن باید رئیس Skelleton Lords را در +NG شکست دهید. یا این که یک Bonfire Ascetic در بانفایر مربوط به منطقه این رئیس بسوزانید تا مبارزه با او (و فقط مبارزه با او و سایر دشمنان این منطقه) را سخت تر کرده و به وضعیت + New Game تبدیل کنید. ممکن است این کار را کمی سخت کند ولی چیزی که در پایان بدست می آورید واقعا ارزش این سختی را دارد. اسلحه مورد علاقه شما چه خواهد بود؟ Dragon Chime برای Cleric ها، عصای Staff of Wisdom برای Sorcerer ها و عصای Sunset Staff برای Hexer ها (جادو های آتش Pyromancy چندان ارزشی ندارند.)

 

 

۶) صرف نظر از این که در چه کلاسی هستید سپر یک آیتم حیاتی است. منظورمان هم سپری است که Physical Resistance صددرصدی داشته باشد. چنین چیزی ندارید؟ یا پیدا کنید یا این صفحه را بسته و همین الان Dark Souls 2 را پاک کنید و بیش تر از این خودتان را اذیت نکنید. (جدی.) تعداد زیادی از سپر های سنگین چنین قابلیتی دارند، ولی اگر یک سپر جمع و جور و سبک می خواهید، (به خصوص کلاس های جادوگری) سپر Drangleic Shield از همان اوایل بازی دارد به شما چشمک می زند. پس از شکست دادن Pursuer (همان شوالیه معلق در هوا در Forest of the Fallen Giants) از منطقه مبارزه با او گذشته در انتها و پایین سکویی وجود دارد که روی جسدی ست کامل زره  را می یابید. (بدون کلاه خود، کلاه خود زره آخر بازی قابل دستیابی است.) یک سپر شیک، سبک و قدرتمند که تا آخر بازی به راحتی جوابگوست.

 

 

۷) زره و اسلحه تان را ارتقا دهید. (البته زره خوب نظیر آن چه گفتیم را ارتقا دهید، وقت، روح و موادتان را صرف تقویت چیزی نکنید که بخواهید دو ساعت دیگر با چیز دیگری جایگزینش کنید.) همانطور که می دانید زره و اسلحه بازی به سه دسته کلی تقسیم می شوند که هر کدام به شکل خود ارتقا داده می شوند:

 

 1. زره و اسلحه عادی: آن هایی که چیز خاصی نیستند، معمولا از دشمنان پیدا می شوند و بیش تر آن ها همان فقط به درد فروش (و سطل زباله) می خورند. مثل ست Alonne Captain. برای ارتقای این اقلام به تیتانیت های عادی احتیاج دارید. (Titanite Shard, Slab, Chunk) بازی پر است از این تیتانیت ها پس دغدغه ای برای ارتقای این وسایل وجود ندارد.
 2. زره و اسلحه خاص: این ها زره ها و اسلحه و سپر یکتایی هستند که در بازی یا اصلا در جای دیگری پیدا نمی شوند، یا تنها یک NPC از آن ها استفاده می کند. این ها با تیتانیت های کمیابی تحت عنوان Twinkling Titanite ارتقا پیدا می کنند. مثل ست Hexer.
 3. زره و اسلحه رئسا: فقط رئسای بازی از این اقلام استفاده می کنند. زره ها را همان طور که گفتیم از Maughlin The Armourer می توان تهیه کرد، ولی برای اسلحه و سپر ها باید روح رئسا را با دو فروشنده Straid (در منطقه Lost Batille) و Ornifex (اول از آخرین قسمت Shaded Woods باید او را آزاد کرده و سپس در Brightstone Cove Tseldora با او صحبت کنید) معاوضه کنید. (پس از این به بعد روح های عزیزی که از کشتن رئیس ها پیدا می کنید فقط به خاطر چند هزار روح هدر ندهید.) اقلام رئسا با آیتم فوق العاده کمیاب Petrified Dragon Bone ارتقا می یابند.

 

– از کجا Titanite و Petrified Dragon Bone پیدا کنم؟ مهم ترین منبع این مواد، Crystal Lizard ها هستند. (همان خزنده های آبی رنگی که وقتی آن ها را می بینید فرار کرده و اگر زود نجنبید غیب می شوند.) آن ها را کشته تا این مواد را بدست آورید. (اگر غیب شدند در یک بانفایر استراحت کرده، برگردید و دوباره امتحان کنید.) اما مشکل اینجاست که تعداد این خزنده های ارزشمند هم هرگز در بازی زیاد نیست. (در حقیقت از خود تیتانیت ها کمیاب تر هستند.)

– من میخواهم زره و اسلحه ام را ارتقا دهم ولی دیگر از این مواد ندارم، چکار کنم؟ منطقه Dragon Aerie در اواخر بازی شکارگاه Crystal Lizard است. اینجا سه منطقه باز با سه اژدها دارد که در گوشه و کنار هر قسمت، چندین Crystal Lizard برای شکار وجود دارد. اینجا ارزش آن را دارد که چندین Ascetic سوزانده تا بتوانید دشمنان را احیا کرده و تعداد زیادی تیتانیت و Petrified Dragon Bone بدست آورید.

 

همچنین Steady Hand McDuff آهنگر منطقه Lost Batille اسلحه و سپر شما را با سنگ های جادویی ارتقا می دهد. (سپر را ارتقا ندهید، زیرا این کار مقاومت فیزیکی آن را کم می کند.)

 

 

در پایان اینکه ارواح تاریک پر است از نکته های ریز و درشت که صد ها مقاله می طلبد. در کنار داستان قوی، گیم پلی این بازی نیز المان های فوق العاده ظریفی دارد که آن را جزو بهترین ها قرار داده است. این که ما چقدر به انتشار مقاله هایی از این دست ادامه دهیم، چیزی است که بستگی به واکنش های شما کاربران دارد.

ورود به سايت
تبلیغات در گیم ایران
شبكه تبليغات

به جمع کاربران ویژه بپیوندید

تعداد نوشته ها: 192

نوشته شده توسط : « »

علاقه مند به ژانر نقش آفرینی و ترسناک و فانتزی های شرقی. عصر اژدها درگیر کننده ترین، شیطان مقیم خاطره ساز ترین و ارواح تاریک تکان دهنده ترین عنوانی است که تا به حال دیده‌ ام. گیم را فرصتی برای دور شدن از مشغله و درگیری های روزمره می دانم. به قول برتراند روسل: The time you enjoy wasting is not wasted time.

عضويت در خبرنامه سايت

 ۴۶ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.


 1. پویا می‌گه:

  سلام
  خیلی عالی بود من که کلا طرفدار اینجور مقاله هام لطفا از اینجور مقاله ها بیشتر بگذارید

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۰ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰:


  سلام. ممنون، حتما.

  پاسخ

  پویا: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۰ام, ۱۳۹۳ ۱۸:۱۲:


  راستی چطور میتونم برای سایتتون مطلب ارسال کنم؟

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۰۳:۱۷:


  مهندس کریمی تصمیم گرفتن به خاطر دردسر های موجود، امکان ارسال مطلب مهمان رو مسدود کنن.
  اگر شرایط لازم رو دارید، حتما برای نویسندگی دائم درخواست بدید. ممنون.

  پاسخ

  پویا: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۰۴:۵۹:


  راستش من ۱۴ سالمه ولی فکر کنم اطلاعاتم درباره ی بازی زیاد باشه و نمیخوام هم نویسنده دائمی باشم چون ممکنه مشکل پیش بیاد و از اینجور حرف ها ولی در کل میتونم در قسمت تریلر ها و نوای بازی ها و نقد و بررسی فعالیت کنم اگه هم بخواین چند تا نمونه کار بدم؟

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸:


  از طریق تماس با ما این توضیحات رو با مدیریت مطرح کنید و منتظر جواب آقای کریمی باشید.
  فعلا قویترین نمونه کارتون رو بفرستید (متن مقاله رو همون در بخش تماس با ما ارسال کنید) تا بررسیش کنیم.

  پاسخ

  پویا: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۰۵:۱۶:


  نمیشه فایل وردش رو آپلود کنم بعد لینکش رو از تماس با ما براتون بفرستم؟

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹:


  چرا اینطوری بهترم هست.

 2. محمد علی می‌گه:

  سلام ببخشید من یه جای بازی گیر کردم(از نظر تئوری نمیدونم چیکار کنم) بعد از اینکه باس the last sinner رو شکست دادم
  بون فایر من و برمیگردونه ماجولا
  یه آیتم گرفتم که باهاش یه زنی رو که سنگ شده بود و اهرم دروازه رو گرفته بود به حالت طبیعی در میارم
  بعد میرم توی یه جنگل که انتهاش میرسه به یه دروازه که میگه سمبول پادشاه رو نشون بده یه مسیر دیگه هم هست که میرسه به یه جنگل مه آلود پر آدم های نامرئی
  اونجا تهش میرسه به یه آدم که زیر آواره
  توی ماجولا یه جای دیگه هم هست
  یه چاهه ولی اون یکی هالوده که کنار برجه سنگیه گفت نردبون لازم دارم
  الان دقیقا کجا باید برم
  من مسیر کلی ای که رفتم این بود:
  از جنگل غول های فرو افتاده میرم بعد میرسم به یه غاری با یه غول میجنگم
  بعد میرم بالای دیوارا یه عقابی یه مرد زره پوش و میندازه پایین بعد از کشتنش عقابه منو میبره به یه محلی به اسم تاور اپارت میرم جلو با یه باس سه قلوی بلند قس طلایی رنگ میجنگم
  اونجا جلو میرم و به یه سری دورف میرسم که از یه زنگ محافظت میکنن
  جلو تر با چند تا گارگویل میجنگم بعد هم از یه جای پر آب رد میشم میرسم به همون ذه لست سینر که بهتون گفتم
  روح اون رو به طرز مرموزی نوشته که
  can be used to retrive souls or perhaps…
  نمیدونم با اونم چیکار میشه کرد
  بعد بر میگردم ماجولا
  و میرم توی همون جنگلی که گفتم که پر آدم های نامرئیه
  راستی یه زنه توی ماجولا هست که میگه شاه و پیدا کن یه فلاسکم بهم داده که یه قطعش نیست
  یه جور خاکستر هم گیر آوردم که باید میسوندم میریختم توش
  دقیقا میشه کارایی رو که باید بکنم جای نردبونه استفاده ی این فلاسکه و جایی رو که باید برم بهم بگین
  یه سوال دیگه
  بیست درصد از بازی رو رفتم؟
  آخه اصلا بهش نمیاد زیاد تو داستان جلو رفته باشم
  ممنون

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۰ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰:


  سلام.
  ببینید هدف اولیه ما در این بازی اینه که دروازه قلعه پادشاه (Drangleic Castle) رو باز کنیم. به دو روش میشه این کارو کرد یا باید چهار رئیس قدرتمند رو شکست بدید و روحشون رو کسب کنید یا اینکه در مجموع ۱,۰۰۰,۰۰۰ روح بدست بیارید. بعد از کشتن هرکدوم رئسای چهارگانه میرسید به یکی از بانفایر های ارشد (Primal Bonfire) که شما رو برمیگردونه به Majula.
  منطقه Majula مرکز اصلی بازی هستش و وسطای نقشه قرار داره، از هر مسیرش که برید نهایت میرسید به یکی از رئسای قدرتمند چهارگانه: (The Rotten, Old Iron King, Lost Sinner و Freja The Duke’s Dear) به ترتیب از Majula میشه از مناطق (Grave of Saints, Huntsman’s Copse, Forest of the Fallen Giants و Shaded Woods به این رئسا دسترسی پیدا کرد.)
  – با اون آیتم که میگید زنی رو از حالت سنگی نجات دادید (Branch of Yore) به منطقه Shaded Woods دسترسی پیدا میکنید و قسمت مه آلود هم از سمت راست به جلو حرکت کنید تا به منطقه بعدی برسید.
  – سمبل پادشاه حلقه پادشاه وندریک هستش که اواخر بازی بدست میاد و فعلا شما باهاش کاری ندارید.
  – روح رئیس هارو همون طور که گفتیم نگه دارید بعدا میشه با سلاح ها و سپر های رئسا معاوضشون کرد (اون OR منظورش همینه)
  – اون فلاسک (Estus Flask) برای تجدید سلامتیه اکوئیپش کنید و میشه بعدا ارتقائش داد.
  – اون منطقه ای که ستون وسطشه بعد از کشتن Lost Sinner یک نفر جلوش وای میسه ازش بخواید سنگ رو تکون بده تا مسیر باز شه این راه میشه میره به Huntsman’s Copse که گفتیم به کدوم رئیس ختم میشه.
  – نردبون رو هم بعد از Hunsman’s Copse بیاید سراغش یه نفر جلوی اون دالان مسط ماژولا وایساده ازش بخواید نردبون کار بزاره تا بتونید برید پایین.
  – حدودا ۲۰ درصد رفتید.

  پاسخ

 3. محمد علی می‌گه:

  چند تا سوال دیگه هم داشتم
  یکی اینکه چطوری میشه اون آدما رو احظار کرد تا کمکمون کنن
  چون چند نفر بهم گفتن اگه به کمک احتیاج داشتی صدام بزن
  منم میام کمک
  ولی نمیدونم چجوری میان
  راستی این درنگلیک آرمور خیلی خوبه
  قبلا ندیده بودمش رفتم برش داشتم
  سپرشم عالیه
  دیگه اصلا نیازی ندارم با داج کردن پدر خودمو در بیارم
  یکی دیگه اینکه توی ماجولا یه جای دیگه هم هست که به یه مسیر دیگه ختم میشه
  یه تونله
  میرسه به یه اتاق مربع شکل وسطش یه ستون هست یه نماد خاص روشه
  وقتی اگزمین و میزنم میگه که حرکت نمیکنه
  اون اون یکی هالوه که توی ماجولاست گفت راهش بهمحفل نمیدونم چیچی آبی میرسه یا یه همچین چیزی
  لطفا راهنمایی کنید چطوری کار میکنه
  ممنون
  و اینکه بگید حدودا چند درصد از بازی رو رفتم

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۱۵:۵۳:


  به صورت رندوم. معمولا اگر زیاد باهاشون صحبت کنید و باهاشون آشنا بشید کمکتون میکنن کنار بخش ورودی مبارزه نوشته ای روی زمین حک میشه که میشه احضار کرد. سوالات دیگه رو هم در کامنت های دیگتون جواب دادیم.

  پاسخ

 4. محمد علی می‌گه:

  دست شما درد نکنه واقعا کمکم کردید
  یه ملیون روه من تا الان ۵۳۰ هزار تا بیشتر جمع نکردم
  کلی کار دارم پس
  به شکس باس ها هم امیدی نیست
  این لاست سینره خیل بد میزد وقتی آدم و ناکار میکرد سه متر میپرید عقب
  راستی جای درنگلیک شیلد رو گفتید واقعا کمک کرد دیگه لازم نیست هی داج کنم بیخودی استامینام مصرف شه

  پاسخ

 5. ارمین می‌گه:

  سلام مرسی از راهنمایی خوبتون ببخشید اون گزینه ای که فایل های مخفی رو به نمایش در میاره کجاست
  مرسی از سایت خوبتون

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳:


  سلام. ویندوز؟

  پاسخ

 6. بابک می‌گه:

  با سلام لطفا بازم مقاله در موردش بذاریدو اینکه dls اولش منتشر شده لطفا برای دانلود قرار بدید

  پاسخ

 7. redwolf می‌گه:

  سلام و خسته نباشید
  آقا این بخش تریلر ها خیلی قدیمیه . تریلر بازی های جدیدو قرار بدین لطفا .
  مثلا تریلر ac:u اومده .
  ( این انتقاد بودا :d )

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۰۳:۲۳:


  سلام. زنده باشید.
  ما برای تریلر گذاشتن کمترین مشکلی نداریم و آخرین تریلر ها رو همیشه در دست داریم. منتها مسئله اصلی کمبود نویسنده هستش. بنده به عنوان خبرنگار، روزانه ده ها خبر از دستم در میره و فرصت نمیکنم بهشون برسم، حالا چه برسه به تریلر.
  و الا اگر مثلا مبگفتن فرشاد خرمی مسئول بخش تریلر باشه یا انقدر نویسنده داشتیم که توی پوشش خبری بتونه کمک دست باشه، اونوقت مطمئن باشید میانگین روزی یه تریلر منتشر میشد. ولی با شرایط فعلی امکانش نیست.
  انتقاد شما کاملا به جاست و به امید خدا با تکمیل شدن تیم نویسندگان حتما به این بخش و بخش های دیگه در آینده اساسی رسیدگی میکنیم.

  پاسخ

 8. محمد علی می‌گه:

  آقا من توی مه به سمت راست خرکت کردم و به یه محل جدید رسیدم که یه باس به شکل عقرب داره
  ولی در مورد چیزای دیگه به نتیجه ای نرسیدم
  مثلا اونجا که گفتید یه نفر جلوی ستون هست که سنگ رو تکون میده هیچکس نیست
  و یه سوال دیگه این شیدد وودز هم به باس بزرگ ختم میشه؟
  و اینکه چاهه هم به باس بزرگ ختم میشه؟
  هانزمن کاپز هم همینطور؟

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵:


  بله از اینجا و بعد از منطقه ‘Doors of Pharros به Brightstone Cove Tseldora میرسید و رئیس عنکبوت Freja The Duke’s Dear
  فکر میکنم شما منطقه Heide’s Tower of Flame رو کلا نرفتید و رئیس Dragonrider رو شکست ندادید که Licia رو کنار اون سنگ نمی بینید.(باید چراغی بالای ورودی روشن بشه) اول این منطقه رو برید (از همون جا یه فاضلاب به منطقه فوق وجود داره.)
  بله چاه به رئیس بزرگ The Rotten میرسه، همچنین Huntsman’s Copse به Old Iron King که هر دوشون رئیسای کند و نسبتا ساده ای حساب میشن.

  پاسخ

 9. ahmad می‌گه:

  سلام.من ترینر رو دانلود کردم ام وقتی میخام وارد بازی شم کار نمیکنه و اهنگش قطع نمیشه چیکارکنم.راستی کنار عکس اهنگ یه نمایش گره رو روشن میکنم کمکم کنید این جوری بازی خیلی سخته.

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۰۲:۴۴:


  سلام. نه تنها ما از ترینر استفاده نمیکنیم، که استفاده از اون رو هرگز به هیچ کاربری توصیه نمیکنیم. اما یکی از اسفناک ترین کار ها اینه که بخواید ارواح تاریک رو با ترینر بازی کنید؛ مثل این میمونه که مروارید رو از صدفش در بیارید و بگید این دیگه چیه و بندازیدش تو دریا، و یه پوسته سخت بی ارزش رو پیش خودتون نگه دارید.

  پاسخ

  ahmad: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳:


  پس چجوری از ترینر استفاده کنم

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۱۵:۵۰:


  احمد جان دارم عرض میکنم خدمتت که بنده از ترینر هیچوقت استفاده نمیکنم و نمیدونم مشکل شما رو چطوری میشه حل کرد. میخواید یه فایل سیو تو حالت +NG از خودم بهتون بدم تا خیلی ساده تر بتونید جلو برید؟ قویترین زره، بهترین اقلام و لول خیلی بالا. حتی روی +NG در عرض نیم ساعت سه چهار تا رئیس رو باهاش میکشتم. این کاریه که میتونم براتون انجام بدم ولی در مورد ترینر شرمندتونم.

  پاسخ

 10. ahmad می‌گه:

  راستی اخر بازی با یه غول که دامن اسکلتی داره میجنگیم و بعدش روی صندلی میشینیم؟

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸:


  بله. ناشاندرا ملکه پادشاه و صندلی حکومت.

  پاسخ

 11. alireza می‌گه:

  با سلام
  اقای خرمی یه سوالی داشتم
  میشه بگین بهترین گروه برای عضو شد در بازی کدوم هست؟
  یه عامه گروه داره بازی

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۱۸:۲۴:


  سلام. زیاد تفاوتی نمیکنه. این گروه ها تو بازی آنلاین نقش خودشون رو نشون میدن. در همه صنف ها میشه درجه گرفت و بالا رفت و با هر بار درجه گرفتن رئیس اون صنف آیتمی به شما هدیه میده، اما به صورت افلاین فقط در چند صنف میشه پیشرفت کرد. مثل صنف زائران تاریکی (Pilgrims of Dark) یا صنف بقایای اژدها (Dragon Remnant). کلا صنف ها بیشتر تو بازی آنلاین کاربرد دارن.

  پاسخ

 12. Masoud96 می‌گه:

  سلام
  من هنوز این بازی رو بازی نکردم و میخوام بدونم که DLC های این بازی روی ورژن Black box اجرامیشه؟

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۱۶:


  سلام. ما خودمون هم به DLC ها هنوز دسترسی پیدا نکردیم.

  پاسخ

  Masoud96: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۴۹:


  پس این مود ها چی اینا اجرا میشه یا نمیشه؟؟ببخشید دارم اذیت میکنم

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۱۸:۵۰:


  خواهش میکنم. مد ها مشکلی نداره و اجرا میشه.

  پاسخ

 13. عقاب می‌گه:

  کدوم کلاس تو این بازی بهتره؟
  اسلحه دور برد از کجا پیدا کنم؟(نزدیک ترین جا)

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۱۹:۱۴:


  نزدیک ترین جا اینه که کلاس جادوگری انتخاب کنید تا از اول یه جادوی دوربرد داشته باشید. متن مقاله رو مطالعه کنید تا متوجه بشید کلاس بهتر کدومه.

  پاسخ

  عقاب: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۱۱:


  بله ولی منظورم تیر کمان بود

  پاسخ

  عقاب: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۱۴:


  بعد hollow چجوری میشن؟(واسه پیشگیری)

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۰۷:


  متوجه نمیشم.

  پاسخ

 14. سشی می‌گه:

  یاد بده چه جوری بازی رو تموم کنیم

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰:


  یعنی منظورتون رد کردن مرحله هاست یا روش شکست دادن دشمنا و رئیس ها؟ چنین چیزی به یه راهنمای قدم به قدم نیاز داره اگر این بازی با استقبال مناسب مواجه می شد حتما این کار رو میکردیم و یک راهنمای خلاصه و ساده می نوشتیم ولی….

  پاسخ

 15. User می‌گه:

  جناب خرمی توی این بازی دقیقا چند تا باس وجود داره؟ من یک بار بازی رو تموم کردم و الان برای بار دوم دارم بازی میکنم و میخوام باس هایی که نزدم رو پیدا کنم و بزنم
  عکسی از نقشه بازی منتشر شده که نشون بده در هر منطقه چند تا باس وجود داره؟
  در ضمن بالا در جواب یکی از کاربران گفتید که در بخش تریلر ها به نویسنده نیاز دارید اگر هنوز هم به کمک نیاز دارید میتونم نمونه کار ارسال کنم و در صورت قبول جناب کریمی ( ایشون نمونه کار هارو بررسی میکنند دیگه؟ ) خوشحال میشم که با گیم ایران همکاری کنم
  با تشکر.

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲:


  در کل ۳۱ باس وجود داره. (این در صورتیه که بعضیاش مثل Throne Watcher و Throne Defender رو یکی حساب کرده و مثلا Two Dragonriders رو که در قلعه دردنگلئیک بودن باس حساب کنیم چون Dragonrider رو در منطقه Heide’s Tower of Flame شکست داده بودیم.)
  در مورد همکاری با سایت، بسیار خوشحال میشیم اینطور که از اسم و آی دی ایمیل شما پیداست در سایت دیگه ای مشغول به فعالیت هستید، حسنش اینه که نشون میده رزومه دارید در این زمینه که در اون صورت نمونه کار شاید نیاز نباشه، مشکلش اینه که نمیدونم آیا نویسنده اینجا بهش اجازه فعالیت در جای دیگه (در وبسایت بازی دیگه به طور دقیق تر) داده بشه یا خیر.
  لطفا از طریق تماس با ما اقدام کنید، متشکر.

  پاسخ

  User: پاسخ در تاريخ مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۵۵:


  ممنون از پاسخگوییتون پس اینجور که معلومه هنوز چند تا باس مونده باید پیداشون کنم
  در مورد نویسندگی هم باید بگم متاسفانه سایت بنده هنوز کامل نشده ( بخاطر تنبلی بعضیا : | ) و رزومه ای در مورد گیم ندارم از بخش تماس با ما نمونه کار ارسال کردم
  در اون مورد هم که گفتید ممکنه اجازه ی فعالیت در سایت دیگه ای داده نشه باید بگم که کلا موضوع سایت بنده با اینجا متفاوته بنابراین مشکلی به وجود نمیاد
  در هر صورت تصمیم نهایی رو جناب کریمی میگیرن
  با تشکر.

  پاسخ

 16. محمد می‌گه:

  با سلام
  یه سوال داشتم من حلقه ی محافظت از آتش رو equipe کردم ولی تو منوی بازیکن fire def رو زیاد نکرده !!! ایراد از چی میتونه باشه ؟
  ممنون

  پاسخ

  فرشاد خرمی: پاسخ در تاريخ مرداد ۲۴ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۴۳:


  سلام
  زیاد میشه ولی انقدری نیست که به چشم بیاد. حلقه ها هر کدوم به سه شکل معمولی، مثبت ۱ و مثبت ۲ هستن. حلقه های معمولی قدرتشون ناچیزه ولی حلقه های مثبت ۲ نسبا قوین، با این وجود، بعضیاش مثل ضد آتش حتی مثبت ۲ شم تاثیر کمی داره و خیلی کارامد نیست.

  پاسخ


شما نیز به جمع هوادارن گیم-ایران در فیس بوک بپیوندید. Facebook.com


.:: ارسال دیدگاهكاربر محترم، ايميل شما منتشر نخواهد شد ، لطفا ادرس صحيح ايميل خود را بنويسيد

مقررات بخش نظرات :
1- از ارسال نظرات پي در پي خوداري كنيد و منتظر پاسخ كاربران و يا نويسنده باشيد.
2- فقط به نظرات فارسي پاسخ داده خواهد شد و نظرات فينگليش پاسخ داده نميشود.
3- لطفا در مقدار و ميزان سوالات خود در بخش نظرات زياده روي نفرماييد.
4- لطفا به كاربران و مسئولان سايت بي احترامي نكنيد و در صورت مشاهده پي گيري خواهد شد.
5- لطفا نظر و سوال خود را در بخش مناسب ارسال نماييد در غير اين صورت پاسخي نخواهيد داشت.
6- سوالات خارج از بحث خود را ميتوانيد از قسمت تماس باما از بالاي سايت ارسال كنيد.تمامي حقوق مطالب و تصاوير نزد اين وب سايت محفوظ بوده و هر گونه کپی بردار (شامل مطالب ، تصاویر و تمامی عناصر) از آن در وب سايت ها و وبلاگ ها و نشريات غیر مجاز بوده مگر به رضایت کتبی مسئولین سایت

 

طرح قالب ، رنگ بندي ، چينش عناصر و طراحي كلي ان براي گيم ايران محفوظ بوده و كپي برداري از قالب جرم محسوب شده و از طريق پليس فتا پي گيري ميشود

Copyright © Game-Iran.com